Główny profil działalności firmy BART GROUP obejmuje produkcję osprzętu do maszyn budowlanych. Osprzęt dostosowany jest do wielu marek i typów maszyn.

W ofercie firmy można znaleźć m.in.:

– łyżki do mini koparek, midi koparek i koparko-ładowarek
– łyżki ładowarkowe
– łyżki trapezowe, ażurowe,
– łyżki sterowane hydraulicznie,
– chwytaki do drewna
– pługi do odśnieżania

– szybkozłącza do maszyn 0,8 t – 10 t
– wiertnice do mini koparek, midi koparek i koparko-ładowarek,
– zrywaki, pazury,
– sworznie, tuleje, – płyty adaptacyjne do młotów, wiertnic, – łączniki
łyżek, poszerzenia lemieszy, – lemiesze hardox- pręty tłoczyskowe hartowane (do produkcji siłowników)

Produkowany osprzęt, wykonany jest z materiałów najwyższej jakości ze stali trudnościeralnej. Wykonujemy również osprzęt pod indywidualne zamówienie.

Ponadto zajmujemy się sprzedażą części zamiennych do maszyn JCB, na magazynie dostępne części oryginalne jak i bardzo dobrej jakości zamienniki, m.in.

– filtry,
– oleje; hydrauliczny, silnikowy, do skrzyni biegów, do dyfrów, , hamulcowe,
– smary,
– pompy hydrauliczne, pompy wody, skrzyni, paliwowe, hamulcowe
– opony do koparko-ładowarek, felgi
– szyby do maszyn oryginały i dobrej jakości zamienniki
– gąsienice gumowe

– koła napinające, napędowe, rolki prowadzące i podtrzymujące
– zęby do łyżek, śruby
– uszczelnienia, czujniki, wały napędowe, krzyżaki, przewody, linki,
– ślizgi wysuwu teleskop, ślizgi podpór,  – tarcze i przekładki hamulcowe
– akumulatory
– części i podzespoły silnikowe – najazdy aluminiowe

-Podając nam numer VIN maszyny, dobierzemy odpowiednie części do Twojej maszyny. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników udzieli Państwu wszelkiej pomocy i fachowej dorady.

Oferujemy Państwu rzetelne i profesjonalne wsparcie techniczne oraz serwis maszyn budowlanych. Dysponujemy mobilnym serwisem maszyn, wykonujemy przeglądy okresowe i wymiany eksploatacyjne. W warsztacie stacjonarnym wykonujemy remonty maszyn i urządzeń, regeneracje łyżek, usługi ślusarskie takie jak toczenie, frezowanie, wykonujemy remonty siłowników hydraulicznych, tulejowanie maszyn, spawanie ramion, oraz wypalanie blach plazmowe, walcowanie blach, gięcie blach prasą krawędziową o nacisku 200 ton.

Zajmujemy się również sprzedażą maszyn budowlanych, głównie maszyn JCB. Oferowane przez nas maszyny są w bardzo dobrym stanie technicznym. Każda z maszyn jest serwisowana, co daje nam i klientowi tak ważne poczucie bezpieczeństwa i pewność zakupu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możecie Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo przed zakupem.
Kluczowym atutem naszej działalności jest profesjonalizm i wysoka jakość oferowanych produktów i usług. Dzięki różnorodności oferty, jesteśmy w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.